Menu Zamknij

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY

Nie mogę się zalogować.
Jeżeli nie możesz zalogować się na konto lub nie pamiętasz hasła należy skorzystać z opcji przypomnij hasło.

Nie wyświetla się treść kursu.
Aby przeglądać treść kursu należy być zalogowanym na platformie (na tego samego maila podczas zakupu). Po wejściu w MOJE KONTO klikamy ,,pliki do pobrania” lub ,,Moje kursy i egzaminy” Po wejściu w dany kurs NALEŻY DOŁĄCZYĆ DO DANEGO KURSU. Przycisk ,,Dołącz” lub ,,Zacznij” , który znajduje się zazwyczaj w wersji na telefonie na samym dole, natomiast na komputerze na górze z prawej strony.

Moje konto jest nieaktywne.
Dostęp do platformy jest przyznawany na 60 dni, a nieaktywne konta są automatycznie usuwane po roku czasu.

Na certyfikacie do darmowego kursu wyświetlają się inne dane
Należy postępować zgodnie z informacją przed rozpoczęciem kursu. Przed przystąpieniem do egzaminu wejdź w MOJE KONTO > SZCZEGÓŁY KONTA>WYŚWIETLANA NAZWA . Następnie wpisz poprawnie swoje imię i nazwisko w polu WYŚWIETLANA NAZWA (takie dane będą na certyfikacie). Jeżeli certyfikat będzie z niepoprawnymi danymi należy zmienić imię i nazwisko i jeszcze raz wygenerować certyfikat lub jeszcze raz wziąć udział w kursie.

Nie przychodzą do mnie maile lub tylko maile z przelewów24.
Możliwe, że podczas składania zamówienia wkradła się literówka lub został podany błędny mail. Ewentualnie możliwe, że maile są w zakładce OFERTY na poczcie lub w SPAMIE. Prosimy o kontakt mailowy, znajdziemy zamówienie i pomożemy. Jeżeli nie przyszedł tylko mail z informacją o ukończonym kursie możliwe, że kurs nie został poprawnie zakończony tylko został ukończony sam egzamin. Prosimy jeszcze raz ukończyć kurs lub prosimy o kontakt z nami.

Chcę przetestować platformę.
Udostępniamy jeden darmowy kurs, aby każdy mógł przetestować jak działa platforma. Należy być zarejestrowanym użytkownikiem aby móc przystąpić do kursu. –>KLIKNIJ TUTAJ – DARMOWY KURS<–

Gdzie znajdę kursy i materiały?

Sprzedawane przez nas kursy to kursy online. Oznacza to, że materiały szkoleniowe i egzaminy nie są przesyłane w plikach na maila, ani w żaden inny sposób.

Materiały szkoleniowe znajdują się na platformie szkoleniowej www.rozwojtrening.pl

Jak je znaleźć?

NAJWAŻNIEJSZE: NALEŻY BYĆ ZALOGOWANYM NA PLATFORMIE ABY PRZEGLĄDAĆ MATERIAŁY. Należy podać swojego maila i hasło. Jeżeli podczas zakupu hasło nie zostało utworzone (zamówienie jako GOŚĆ) to należy skorzystać z przycisku przypomnij hasło, aby utworzyć swoje hasło.

PIERWSZY SPOSÓB – BEZPOŚREDNIO NA PLATFORMIE

Dostęp do materiałów szkoleniowych i egzaminu można uzyskać bezpośrednio przez platformę szkoleniową.
strona: www.rozwojtrening.pl
Zakładka MOJE KONTO – MOJE KURSY I HASŁA DOSTĘPU lub PLIKI DO POBRANIA.
Wybieramy kurs klikając w czerwone pole z napisem KLIKNIJ TUTAJ
UWAGA!! Klikamy DOŁĄCZ na górze w prawym rogu!! NALEŻY DOŁĄCZYĆ DO KURSU, aby móc wziąć w nim udział!!
Na stronie są materiały szkoleniowe i na końcu egzamin.
Zdjęcie poniżej

70% zalicza egzamin. Jest nieograniczona ilość darmowych poprawek.

Po każdej lekcji na końcu jest przycisk ZAKOŃCZ LEKCJĘ. Jest to funkcja ułatwiająca zapoznawanie się z materiałami, ale nie jest niezbędna aby ukończyć kurs. Najważniejsze jest zdanie egzaminu i otrzymanie maila z taką informacją.


DRUGI SPOSÓB – LINK Z MAILA
Większość kursów działa automatycznie. Po opłaceniu zostaje wysłany do Państwa mail o temacie: ,,Twój kurs i materiały szkoleniowe”, a w nim są linki do zakupionych kursów.
Mail wygląda tak:

  1. Należy ZALOGOWAĆ SIĘ na stronie www.rozwojtrening.pl loginem i hasłem utworzonym podczas składania zamówienia lub utworzyć nowe SWOJE HASŁO.
  2. Kliknąć w przycisk w mailu ,,KLIKNIJ TUTAJ” (czerwona strzałka na obrazku powyżej)
  3. Wybieramy ,,DOŁĄCZ” (przycisk na górze strony w prawym rogu) , przeglądamy lekcję, a potem przechodzimy do egzaminu

Po każdej lekcji na końcu jest przycisk ZAKOŃCZ LEKCJĘ. Jest to funkcja ułatwiająca zapoznawanie się z materiałami, ale nie jest niezbędna aby ukończyć kurs. Najważniejsze jest zdanie egzaminu i otrzymanie maila z taką informacją.

Jak wygenerować certyfikat do darmowych kursów?

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję ,,Zapisz grafikę jako” i zapisujemy plik na swoim komputerze.

Dlaczego tylko do darmowych kursów są generowane certyfikaty elektroniczne?
Chcemy wyeliminować sytuację, gdy osoby niepełnoletnie zakupują kursy i posługują się dokumentami wbrew przepisom prawa polskiego (szczególnie dotyczy to kursów instruktorskich). Do zakupionych kursów zawsze wysyłamy papierowe dokumenty według wybranej opcji dostawy. Jeżeli zależy Tobie na czasie można dokupić skanowanie dokumentów przed wysyłką.