Menu Zamknij

Godziny pracy:
pon-czw: 10:00-17:00
pt: 10:00-15:00
sob, ndz: NIECZYNNE

Kontakt dla klienta (obsługa klienta, sprawy techniczne)
tel: 532-748-771 (nie odpowiadamy na sms-y)
mail: info@rozwojtrening.pl

Najszybszy kontakt z nami jest poprzez czat na dole strony lub pozostawienie wiadomości za jego pośrednictwem.

W sprawie zakupionych kursów prosimy o kontakt z tego samego maila co zostało złożone zamówienie.

Adres do korespondencji oraz adres organu prowadzącego:
ul. Tuwima 20 lok. 71
05-084 Leszno

ZWOLNIENIA Z EGZAMINU – WAŻNE
W sprawie zwolnień prosimy o kontakt tylko i wyłącznie przez zakładkę na górze strony WNIOSKI>Zwolnienie z egzaminu. We wniosku możesz umieścić linki do stron ze swoimi wynikami w dziedzinie zakupionego kursu lub zaświadczenie od pracodawcy/ klubu sportowego lub filmiki/ zdjęcia z prowadzenia zdjęć przez siebie. PROŚBY O ZWOLNIENIE Z EGZAMINU PRZYJMUJEMY Z UDOKUMENTOWANĄ KARIERĄ ZAWODOWĄ. Nie przyjmujemy CV czy pisanych przez siebie osiągnięć bez zaświadczeń/skanów/certyfikatów/umów/zdjęć.
Nie zwalniamy z egzaminu telefonicznie, mailowo ani na czacie czy facebooku.

FAKTURY
Faktury wystawiane są mailowo oraz są do pobrania w panelu klienta do 4 dni od zaksięgowanej wpłaty na konto. Zgodnie z ustawą podczas zakupu należy podać dane do faktury w polach do faktury. W przeciwnym wypadku faktura nie zostanie wystawiona, tylko będzie dostępny paragon.

!!BARDZO WAŻNE!! Prosimy, aby zdjęcia do legitymacji były wysyłane mailem lub przez zakładkę na górze strony WNIOSKI>PRZEŚLIJ SWOJE ZDJĘCIE. Należy podać ten sam mail co przy składaniu zamówienia. Zdjęcia są automatycznie przypisywane do zamówień po adresie mailowym. W przeciwnym razie  legitymacja zostanie wysłana bez zdjęcia. 

Zgodnie z obowiązującymi prawem i naszym regulaminem maile z danymi osobowymi czy dane wymagające przetworzenia bez złożenia zamówienia na stronie będą kasowane.