Menu Zamknij
Athletic man and woman with a dumbells.

Przy każdym kursie jest dokładnie napisane co on zawiera i jak należy zaliczyć egzamin.
Jesteśmy w trakcie zmiany na automatyczną obsługę kursów i przy każdym kursie będzie informacja czy po płatności kurs zostanie automatycznie uruchomiony czy będzie trzeba poczekać na dostęp w ciągu 12 godzin. 

ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY SZKOLENIOWEJ (Dotyczy kursów pogłębiających wiedzę,instruktorskich, trenerskich i menedżerskich)

  1. Po zakupie kursu i otrzymaniu płatności przyznajemy dostęp do platformy szkoleniowej automatycznie lub w ciągu 12 godzin (przy kursie będzie informacja w ciągu jakiego czasu będzie uruchomiony dostęp do niego) Na maila dostaną informację jak skorzystać z kursu.
  2. Z platformy mogą korzystać tylko zarejestrowani użytkownicy
  3. Administrator danych przechowuje dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem i nie przekazuje innym podmiotom. Administrator zastrzega sobie prawo do kontaktu z użytkownikiem za pośrednictwem platformy.
  4. Po poprawnym zalogowaniu do kursu użytkownik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych oraz do egzaminu.
  5. Każdy kurs jest podzielony na moduły i lekcje, które są widoczne w ,,PROGRAM KURSU” i aby do lekcji dołączyć należy wybrać opcje ,,DOŁĄCZ” lub ,,KONTYNUUJ”. Po każdej lekcji należy ją zakończyć – przycisk ,,ZAKOŃCZ”. Na końcu kursu należy wybrać opcje ,,ZAKOŃCZ KURS” aby następnie przejść do EGZAMINU. Zaliczony egzamin to 70% i ocena ,,PASSED”
  6. Gdyby były jakiekolwiek problemy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

OPROGRAMOWANIE

– Platforma e-learningowa administrowana jest przez Akademię Rozwoju i Treningu , REGON:382399078, Adres korespondencyjny:   ul. Izabelińska 8A/2, 05-082 Stare Babice
– Akademia Rozwoju i Treningu działa w imieniu firmy ART.JUST.-PO PROSTU SZTUKA SP.Z.O.O. NIP 118-211-77-30
– Platforma szkoleniowa działa na systemie LMS (Learning Management System)- WordPress
-Do bezproblemowego korzystania z platformy wymagane są aktualizacje przeglądarki internetowej oraz Adobe Acrobat Reader
– Platforma e-learningowa jest responsywna, czyli można z niej także korzystać na urządzeniach mobilnych.

INNE INFORMACJE

– Kursant ma dostęp do platformy przez 24h/dobę przez 60 dni.
– Kursant ma prawo do korzystania z materiałów szkoleniowych poprzez otwieranie ich w przeglądarce internetowej lub poprzez skopiowanie ich na swój komputer z zastrzeżeniem, iż może użytkować je jedynie dla własnych potrzeb zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych- Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.
– Kursant ma prawo komunikowania się z administratorem platformy w sprawach związanych z działaniem platformy.
– Jeżeli sprzęt kursanta nie obsługuje poprawnie platformy e-learningowej i nie wyświetla materiałów szkoleniowych lub egzaminu kursant powinien niezwłocznie skontaktować się z administratorem poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY na stronie głównej w zakładce ,,KONTAKT” . W takiej sytuacji egzamin i materiały zostaną niezwłocznie wysłane mailowo kursantowi. Kursant będzie miał obowiązek odesłania wypełnionego egzaminu drogą mailową i poczekanie na sprawdzenie egzaminu. Po pozytywnym zdaniu egzaminu kursantowi zostanie przesłany formularz z danymi  do wypełnienia aby mógł otrzymać stosowne dokumenty.
– Wszystkie formularze, które kursanci przesyłają drogą mailową lub poprzez stronę www.rozwojtrening.pl będą usuwane po miesiącu czasu od wysłania dokumentów, podane dane będą tylko i wyłącznie użyte aby wystawić stosowne dokumenty. Do Rejestru wydanych dokumentów prowadzony przez  Akademię Rozwoju i Treningu będą wpisywane dane zgodnie z obowiązującym prawem. 

DLA PRACOWNIKÓW/ KORZYSTAJĄCYCH Z INNYCH PORTALI ZEWNĘTRZYCH – Jeżeli masz problem z wysłaniem formularza prosimy o przesłanie danych: (Imię/Imiona i Nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, PESEL, TREŚĆ OŚWIADCZENIA + ewentualnie swoje zdjęcie) na maila formularze@artjust.pl