Menu Zamknij
Slider

Co otrzymam w podanej cenie kursu?
Przy każdym kursie jest podana informacja co otrzymasz w cenie. Natomiast zawsze w cenie podstawowej otrzymasz od nas komplet dokumentów w formie papierowej czyli certyfikat i zaświadczenie o ukończeniu kursu, a w przypadku kursów instruktorskich książeczkę instruktora. Dodatkowe opcje takie jak zdjęcie do legitymacji instruktorskiej czy plastikowa karta są dodatkowo płatne- pakiety znajdują się przy każdym kursie. Tłumaczenia kursów znajdują się w zakładce KURSY>Inne dodatkowe usługi

Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się całkowicie on-line. Po utworzeniu grupy ok 10 osób jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie stacjonarne. 

Kiedy otrzymam dostęp do platformy szkoleniowej i do materiałów szkoleniowych online?
Jesteśmy w trakcie zmiany na automatyczną obsługę kursów i przy każdym kursie będzie informacja czy po płatności kurs zostanie automatycznie uruchomiony czy będzie trzeba poczekać na dostęp w ciągu 12 godzin niezależnie od metody płatności. 
Prosimy nie pisać do nas od razu po zapłaceniu za kurs, żebyśmy przyznali dostęp do platformy. Nasi instruktorzy i pracownicy na pewno z Państwem skontaktują się mailowo i podadzą login i hasło do platformy szkoleniowej.

Czy mogę prosić o przesłanie materiałów szkoleniowych na maila?
Nie przesyłamy materiałów szkoleniowych na maila. Posiadamy własną platformę szkoleniową i na niej są wszystkie materiały szkoleniowe. Można samodzielnie je z platformy skopiować na własne potrzeby.

Czy muszę pisać egzamin? Chcę być zwolniony z egzaminu.
Jeżeli posiadasz doświadczenie, wiedzę lub w przypadku kursów sportowych udokumentowaną karierę to możesz zostać zwolniony z egzaminu. Napisz nam o tym.

Czy na dokumentach jest informacja, że kurs odbył się on-line?
Na dokumentach nie umieszczamy takich informacji. Dokumenty wyglądają tak samo jak w przypadku kursów stacjonarnych.

Jak wygląda odbiór dokumentów?
Dokumenty wysyłamy pocztą, paczkomatem lub kurierem w ciągu 2-3 dni od zdania egzaminu i zapłaceniu za kurs. Pakiety gold z plastikową kartą wysyłane są w ciągu do 10 dni roboczych.

Czy dostanę plastikową kartę instruktora?
Plastikowa karta instruktora jest dodawana tylko w zestawie GOLD. Czas dostawy karty to około 7 dni roboczych. Wtedy wysyłka dokumentów papierowych wydłuża się

Czy dostanę fakturę ZW?
Jednostki finansowane z budżetu mają taką możliwość. Skontaktuj się z nami.

Czy jest możliwa wysyłka za pobraniem?
Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa.

Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?
Kurs składa się z lekcji. Opanowanie każdej z nich jest zależne od determinacji, dyspozycyjności oraz dotychczasowej wiedzy kursanta. Osoby posiadające już wiedzę i doświadczenie, sprawniej poradzą sobie z przygotowanym materiałem. Kursanci mogą ukończyć szkolenie w ciągu kilku godzin, jednak średni czas trwania kursu wynosi tyle ile podany jest przy każdym kursie. Czas pracy, ukończenia kursu zaliczenie egzaminu organizuje się samodzielnie, wedle indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej. Każdy inaczej przyswaja materiały szkoleniowe.
Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 365 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Jakie uprawnienia otrzymam po zakupie kursu? Czy to jest legalne?
Nasze tryby kształcenia i e-learning jest zatwierdzoną formą kształcenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Kursy odbywają się według obowiązującego prawa, a wszystkie nasze kursy należą do kwalifikacji rynkowych.
Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego i nie nadajemy uprawień zawodowych lub uprawnień z kwalifikacjami uregulowanymi prawnie na podstawie innych przepisów prawa (szkoły zawodowe, wyższe, studia podyplomowe, kursy nauczycielskie, kursy kształcenia zawodowego).

Co to jest kurs i jakie kursy sprzedajemy?
Kurs jest cyklem zajęć edukacyjnych, służących zdobyciu wiedzy i umiejętności  w określonym zakresie. Uczestnictwo w naszych kursach ma na celu zaspokojenie własnej ciekawości, osobistych aspiracji lub aby podjąć pracę nie wymagającą uprawnień tylko przeszkolenia. Ukończenie naszych kursów według przepisów w prawie polskim nie daje uprawień zawodowych i nie jest to wykształcenie według systemu nauczania. W czasie kursów są wykorzystywane różne formy kształcenia np. na odległość, praca z tekstami (instrukcje, podręczniki, encyklopedie), ćwiczenia praktyczne (np. laboratoria, warsztaty, pracownie projektowe).

Działamy zgodnie z polskim prawem na podstawie :
– Ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857 ze zm.
– Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. prawo oświatowe Dz.U. 2017 nr 0 poz. 59 ze zm.
– Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz jej stosowania Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1145 ze zm.
– Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych Dz.U. 2019 poz. 652