Menu Zamknij
Slider

Co otrzymam w podanej cenie kursu?
Przy każdym kursie jest podana informacja co otrzymasz w cenie. Natomiast zawsze w cenie podstawowej otrzymasz od nas materiały szkoleniowe w formie online oraz komplet dokumentów w formie papierowej (certyfikat i zaświadczenie o ukończeniu kursu, a w przypadku kursów instruktorskich książeczkę instruktora). Dodatkowe opcje takie jak zdjęcie do legitymacji instruktorskiej czy plastikowa karta są dodatkowo płatne- pakiety znajdują się przy każdym kursie. Tłumaczenia kursów znajdują się w zakładce KURSY>Inne dodatkowe usługi

Czy poprawki egzaminu są płatne?
U nas w przypadku niezaliczenia egzaminu mają Państwo nieograniczoną ilość bezpłatnych poprawek.

Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się całkowicie on-line. Nasze kursy to praca z tekstem, nie prowadzimy webinarów, zajęć przez kamerki czy kursów korespondencyjnych. Po utworzeniu grupy ok 10 osób jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie stacjonarne. 

Kiedy otrzymam dostęp do platformy szkoleniowej i do materiałów szkoleniowych online?
Jesteśmy w trakcie zmiany na automatyczną obsługę kursów i przy każdym kursie będzie informacja czy po płatności kurs zostanie automatycznie uruchomiony czy będzie trzeba poczekać na dostęp w ciągu 12 godzin niezależnie od metody płatności. 
Prosimy nie pisać do nas od razu po zapłaceniu za kurs, żebyśmy przyznali dostęp do platformy. Nasi instruktorzy i pracownicy na pewno z Państwem skontaktują się mailowo i podadzą login i hasło do platformy szkoleniowej.

Czy mogę prosić o przesłanie materiałów szkoleniowych na maila?
Nie przesyłamy materiałów szkoleniowych na maila. Posiadamy własną platformę szkoleniową i na niej są wszystkie materiały szkoleniowe. Można samodzielnie je z platformy skopiować na własne potrzeby.

Czy muszę pisać egzamin? Chcę być zwolniony z egzaminu.
Jeżeli posiadasz doświadczenie, wiedzę lub w przypadku kursów sportowych udokumentowaną karierę to możesz zostać zwolniony z egzaminu. Wyślij do nas maila z linkami do stron ze swoimi wynikami w danej dziedzinie (zakupionego kursy) lub zaświadczenie od pracodawcy lub filmiki/zdjęcia z prowadzenia zajęć przez siebie. Ewentualnie zdjęcia wykonanych przez siebie prac (w przypadku kursów artystycznych, budowlanych). PROŚBY O ZWOLNIENIE Z EGZMAINU TYLKO PRZYJMUJEMY TYLKO MAILOWO Z UDOKUMENTOWANANĄ KARIERĄ ZAWODOWĄ.

Czy na dokumentach jest informacja, że kurs odbył się on-line?
Na dokumentach nie umieszczamy takich informacji. Dokumenty wyglądają tak samo jak w przypadku kursów stacjonarnych.

Jak wygląda odbiór dokumentów?
Dokumenty wysyłamy pocztą, paczkomatem lub kurierem w ciągu 2-3 dni od zdania egzaminu i zapłaceniu za kurs.

Czy dostanę plastikową kartę instruktora?
Plastikowa karta instruktora jest dodawana tylko w zestawie GOLD. Czas dostawy kursu z plastikową kartą jest taki sam jak w przypadku innych pakietów.

Czy dostanę fakturę ZW?
Jednostki finansowane z budżetu mają taką możliwość. Skontaktuj się z nami.

Czy jest możliwa wysyłka za pobraniem?
Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa.

Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?
Kurs składa się z lekcji. Opanowanie każdej z nich jest zależne od determinacji, dyspozycyjności oraz dotychczasowej wiedzy kursanta. Osoby posiadające już wiedzę i doświadczenie, sprawniej poradzą sobie z przygotowanym materiałem. Kursanci mogą ukończyć szkolenie w ciągu kilku godzin, jednak średni czas trwania kursu wynosi tyle ile podany jest przy każdym kursie. Czas pracy, ukończenia kursu zaliczenie egzaminu organizuje się samodzielnie, wedle indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej. Każdy inaczej przyswaja materiały szkoleniowe.
Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 365 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Jakie uprawnienia otrzymam po zakupie kursu? Czy to jest legalne?
Nasze tryby kształcenia i e-learning są zatwierdzoną formą kształcenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Kursy odbywają się według obowiązującego prawa, a wszystkie nasze kursy należą do kwalifikacji rynkowych.
Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego i nie nadajemy uprawień zawodowych lub uprawnień z kwalifikacjami uregulowanymi prawnie na podstawie innych przepisów prawa (szkoły zawodowe, wyższe, studia podyplomowe, kursy nauczycielskie, kursy kształcenia zawodowego, licencje związkowe).

Czy po kursie online otrzymam licencję związku?
Związki działają na podstawie swoich wewnętrznych zasad. Nie ponosimy odpowiedzialności za przyznawanie oraz przedłużanie licencji instruktorskich i trenerskich przez okręgowe lub ogólnopolskie związki sportowe ponieważ zależy to od wewnętrznych zasad każdego związku.

Co to jest kurs i jakie kursy sprzedajemy?
Kurs jest cyklem zajęć edukacyjnych, służących zdobyciu wiedzy i umiejętności  w określonym zakresie. Uczestnictwo w naszych kursach ma na celu zaspokojenie własnej ciekawości, osobistych aspiracji lub aby podjąć pracę nie wymagającą uprawnień tylko przeszkolenia. Ukończenie naszych kursów według przepisów w prawie polskim nie daje uprawień zawodowych i nie jest to wykształcenie według systemu nauczania. W czasie kursów online są wykorzystywane różne formy kształcenia na odległość. Jest to praca z tekstem (instrukcje, podręczniki, encyklopedie, aktualne ustawy).

Działamy zgodnie z polskim prawem na podstawie :
– Ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857 ze zm.
– Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. prawo oświatowe Dz.U. 2017 nr 0 poz. 59 ze zm.
– Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz jej stosowania Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1145 ze zm.
– Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych Dz.U. 2019 poz. 652