Menu Zamknij
Athletic man and woman with a dumbells.

Co otrzymam w podanej cenie kursu?
Przy każdym kursie jest podana informacja co otrzymasz w cenie. Natomiast zawsze w cenie podstawowej otrzymasz od nas materiały szkoleniowe na platformie szkoleniowej oraz komplet dokumentów w formie papierowej (certyfikat i zaświadczenie o odbyciu kursu, a w przypadku kursów instruktorskich książeczkę instruktora). Tylko do darmowych kursów są generowane elektroniczne certyfikaty do samodzielnego wydruku. Dodatkowe opcje takie jak zdjęcie do legitymacji instruktorskiej czy plastikowa karta są dodatkowo płatne- pakiety znajdują się przy każdym kursie. Tłumaczenia kursów znajdują się w zakładce KURSY>Inne dodatkowe usługi
Informujemy, że nie wydajemy innych zaświadczeń, oświadczeń czy nie wypełniamy wniosków m.in. o byciu studentem/słuchaczem/uczniem, o odbywaniu kursu/szkolenia, o rozpoczęciu szkolenia, o zwolnieniu z kwarantanny po przekroczeniu granicy, wnioski o zasiłki/renty lub wnioski do Urzędu Pracy, ZUS-u czy UE.

Jak wygląda egzamin i ile procent go zalicza?
70% zalicza egzamin. Na egzaminie jest maksymalnie 10 pytań. Pytania są zamknięte (prawda- fałsz, jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru). Do egzaminu można podchodzić nieograniczoną liczbę razy. Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 60 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Czy poprawki egzaminu są płatne?
U nas w przypadku niezaliczenia egzaminu mają Państwo nieograniczoną ilość bezpłatnych poprawek.

Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się całkowicie on-line. Nasze kursy to praca z tekstem, nie prowadzimy webinarów, zajęć przez kamerki czy kursów korespondencyjnych czy kursów video. Po utworzeniu grupy ok 10 osób jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie stacjonarne. 

Kiedy otrzymam dostęp do platformy szkoleniowej i do materiałów szkoleniowych online?
Jesteśmy w trakcie zmiany na automatyczną obsługę kursów i przy każdym kursie będzie informacja czy po płatności kurs zostanie automatycznie uruchomiony czy będzie trzeba poczekać na dostęp w ciągu 12 godzin niezależnie od metody płatności. 
Prosimy nie pisać do nas od razu po zapłaceniu za kurs, żebyśmy przyznali dostęp do platformy. Wysyłanie potwierdzeń wpłaty nie przyśpieszy realizacji zamówień- dostęp do platformy jest tylko i wyłącznie przyznawany do 12 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (niezależnie czy był to przelew tradycyjny czy natychmiastowy).

Czy mogę prosić o przesłanie materiałów szkoleniowych na maila?
Nie przesyłamy materiałów szkoleniowych na maila. Posiadamy własną platformę szkoleniową i na niej są wszystkie materiały szkoleniowe. Można samodzielnie je z platformy skopiować na własne potrzeby.

Czy muszę pisać egzamin? Chcę być zwolniony z egzaminu.
W sprawie zwolnień prosimy o kontakt tylko i wyłącznie przez zakładkę na górze strony WNIOSKI>Zwolnienie z egzaminu. We wniosku możesz umieścić linki do stron ze swoimi wynikami w dziedzinie zakupionego kursu lub zaświadczenie od pracodawcy/ klubu sportowego lub filmiki/ zdjęcia z prowadzenia zdjęć przez siebie. PROŚBY O ZWOLNIENIE Z EGZAMINU TYLKO PRZYJMUJEMY Z UDOKUMENTOWANANĄ KARIERĄ ZAWODOWĄ. Nie przyjmujemy CV czy pisanych przez siebie osiągnięć bez zaświadczeń/ skanów/ certyfikatów/ umów/ zdjęć.
Nie zwalniamy z egzaminu telefonicznie, mailowo ani na czacie czy facebooku.

Czy na dokumentach jest informacja, że kurs odbył się on-line?
Na dokumentach nie umieszczamy takich informacji. Dokumenty wyglądają tak samo jak w przypadku kursów stacjonarnych.

Jak wygląda odbiór dokumentów?
Dokumenty wysyłamy paczkomatem lub kurierem w ciągu 2-3 dni od zdania egzaminu i wysłania zdjęcia (dotyczy pakietu rozszerzonego i GOLD). Jeżeli zdjęcie nie zostanie wysłane to kontaktujemy się mailowo z prośbą o jego wysłanie, a następnie przy braku odpowiedzi w ciągu 7 dni dokumenty są wysyłane bez zdjęcia. Za dodatkową opłatą jest możliwa usługa skanowania dokumentów przed wysyłką i wysłanie skanów na maila (nie przyśpiesza to procesu samej wysyłki).

Czy dostanę plastikową kartę instruktora?
Plastikowa karta instruktora jest dodawana tylko w zestawie GOLD lub można ją dodatkowo dokupić w zakładce dodatkowe usługi. Czas dostawy kursu z plastikową kartą jest taki sam jak w przypadku innych pakietów.

Czy dostanę fakturę ZW?
Jednostki finansowane z budżetu mają taką możliwość. Skontaktuj się z nami.

Czy jest możliwa wysyłka za pobraniem?
Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa.

Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?
Kurs składa się z lekcji. Opanowanie każdej z nich jest zależne od determinacji, dyspozycyjności oraz dotychczasowej wiedzy kursanta. Osoby posiadające już wiedzę i doświadczenie, sprawniej poradzą sobie z przygotowanym materiałem. Kursanci mogą ukończyć szkolenie w ciągu kilku godzin, jednak średni czas trwania kursu wynosi tyle ile podany jest przy każdym kursie. Do ilości godzin jest też wliczona metodyka pracy, którą kursant powinien odbyć we własnym zakresie. Czas pracy, ukończenia kursu zaliczenie egzaminu organizuje się samodzielnie, wedle indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej. Każdy inaczej przyswaja materiały szkoleniowe.
Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 120 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin. Nieaktywne konta są automatycznie usuwane po 365 dniach od ostatniego logowania.

Jakie uprawnienia otrzymam po zakupie kursu? Czy to jest legalne?
Nasze tryby kształcenia i e-learning odbywają się według obowiązującego prawa, a wszystkie nasze kursy należą do kwalifikacji rynkowych.
Jesteśmy firmą szkoleniową i nie nadajemy uprawień zawodowych lub uprawnień z kwalifikacjami uregulowanymi prawnie na podstawie innych przepisów prawa (szkoły zawodowe, wyższe, studia podyplomowe, kursy nauczycielskie, kursy kształcenia zawodowego, licencje związkowe).

Czy po kursie online otrzymam licencję związku?
Związki działają na podstawie swoich wewnętrznych zasad. Nie ponosimy odpowiedzialności za przyznawanie oraz przedłużanie licencji instruktorskich i trenerskich przez okręgowe lub ogólnopolskie związki sportowe ponieważ zależy to od wewnętrznych zasad każdego związku.

Co to jest kurs i jakie kursy sprzedajemy?
Kurs jest cyklem zajęć edukacyjnych, służących zdobyciu wiedzy teoretycznej i umiejętności  w określonym zakresie. Uczestnictwo w naszych kursach ma na celu zaspokojenie własnej ciekawości, osobistych aspiracji lub aby podjąć pracę nie wymagającą uprawnień tylko przeszkolenia. Ukończenie naszych kursów według przepisów w prawie polskim nie daje uprawień zawodowych i nie jest to wykształcenie według systemu nauczania. W czasie kursów online są wykorzystywane różne formy kształcenia na odległość. Jest to tylko i wyłącznie praca z tekstem (instrukcje, prezentacje, podręczniki, encyklopedie, aktualne ustawy).

Działamy zgodnie z polskim prawem na podstawie :
– Ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857 ze zm.
– Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. prawo oświatowe Dz.U. 2017 nr 0 poz. 59 ze zm.
– Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz jej stosowania Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1145 ze zm.