Menu Zamknij
Athletic man and woman with a dumbells.

Dotyczy tylko i wyłącznie kursów w trybie materiały filmowe. Kursy sportowe, instruktorskie, trenerskie czy menadżerskie NIE SĄ W TYM TRYBIE.
KURSY MATERIAŁY FILMOWE SĄ W ODDZIELNEJ ZAKŁADCE i są podpisane w tytule kursów.

Kursy MATERIAŁY FILMOWE są dla osób ,które nie posiadają wiedzy i praktyki w danej dziedzinie i chcą nauczyć się oraz uzyskać stosowne dokumenty. Po zakupie i płatności za kurs dostaniesz link z instrukcją jak korzystać z platformy i jak obejrzeć filmy szkoleniowe.
Link powinien być wysłany do 12 godzin od zaksięgowania płatności. Gdyby Państwo nie dostali linku prosimy o kontakt.

Kursy MATERIAŁY FILMOWE są podpisane w tytule i opisie przedmiotu. Jeżeli chcesz zakupić kursy z innymi materiałami szkoleniowymi, naszym programem nauczania lub bez materiałów szkoleniowych to wybierz inny kurs z taką opcją lub inny tryb kształcenia.

Każdy absolwent Akademii Rozwoju i Treningu niezależnie od trybu kształcenia otrzymuje wymagane prawnie dokumenty zgodne ze wzorami Ministerstwa. Do każdego kursu otrzymujesz: zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN i certyfikat.

Zaświadczenie wydane na podstawie § 17 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Aby otrzymać dokumenty w TRYBIE MATERIAŁY SZKOLENIOWE należy zakupić kurs, zdać egzamin i wypełnić formularz z danymi, abyście Państwo mogli otrzymać stosowne dokumenty. Formularz jest dostępny w zakładce ,,ZAMÓW DOKUMENTACJĘ”.

Gdyby był problem z przesłaniem danych przez zakładkę ,,ZAMÓW DOKUMENTACJĘ” prosimy pobrać formularz i mailem go przesłać:

http://www.artjust.pl/upload/formularz.doc