Menu Zamknij

ZASADY KORZYSTANIA (Dotyczy kursów SAMOKSZTAŁCENIE)
Należy zakupić kurs, niezwłocznie przesłać pracę zaliczeniową mailowo. Następnie należy wejść na naszej stronie w zakładkę ,,ZAMÓW DOKUMENTACJĘ” i wypełnić dane i przesłać oświadczenie.
OŚWIADCZENIE, KTÓRE NALEŻY TEŻ PRZESŁAĆ DO POBRANIA TUTAJ:
http://www.artjust.pl/upload/oswiadczenie.pdf

ZASADY KORZYSTANIA (Dotyczy kursów Materiały Filmowe)
Należy zakupić kurs, po odnotowaniu płatności wysyłamy link z instrukcją do platformy szkoleniowej z materiałami filmowymi- szkolenia. Następnie należy wejść na naszą stronę (www.rozwojtrening.pl) w zakładkę ,,ZAMÓW DOKUMENTACJĘ” i wypełnić dane, abyśmy mogli wystawić dokumenty. 

ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY SZKOLENIOWEJ (Dotyczy kursów instruktorskich, trenerskich i menedżerskich z dziedziny sportu i rekreacji ruchowej)

  1. Z platformy mogą korzystać tylko zarejestrowani użytkownicy
  2. Administrator danych przechowuje dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem i nie przekazuje innym podmiotom. Administrator zastrzega sobie prawo do kontaktu z użytkownikiem za pośrednictwem platformy.
  3. Po dokonaniu płatności za kurs kursant otrzymuje link z dostępem do wybranego kursu. BARDZO WAŻNE- Najpierw należy zalogować się swoim loginem i hasłem na stronie www.rozwojtrening.pl a dopiero potem wejść w kurs, który otrzymacie Państwo w mailu.
  4. Po poprawnym zalogowaniu do kursu użytkownik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych oraz do egzaminu.
  5. Każdy kurs jest podzielony na moduły i lekcje, które są widoczne w ,,PROGRAM KURSU” i aby do lekcji dołączyć należy wybrać opcje ,,DOŁĄCZ” lub ,,KONTYNUUJ”. Po każdej lekcji należy ją zakończyć – przycisk ,,ZAKOŃCZ”. Na końcu kursu należy wybrać opcje ,,ZAKOŃCZ KURS” aby następnie przejść do EGZAMINU. Po zdaniu egzaminu (ocena ,,PASSED” ) należy wypełnić formularz z danymi jakie mają być na dokumentach – zakładka na stronie głównej ,,ZAMÓW DOKUMENTACJE”.
  6. Gdyby były jakiekolwiek problemy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

OPROGRAMOWANIE

– Platforma e-learningowa (www.rozwojtrening.pl) administrowana jest przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Akademię Rozwoju i Treningu , REGON:382399078, RSPO: 270343 Adres korespondencyjny:   ul. Tuwima 20/71 05-084 Leszno
– Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademia Rozwoju i Treningu działa w imieniu firmy ART.JUST.-PO PROSTU SZTUKA SP.Z.O.O. NIP 118-211-77-30
– Platforma szkoleniowa działa na systemie LMS (Learning Management System)- WordPress
-Do bezproblemowego korzystania z platformy wymagane są aktualizacje przeglądarki internetowej oraz Adobe Acrobat Reader
– Platforma e-learningowa jest responsywna, czyli można z niej także korzystać na urządzeniach mobilnych.

INNE INFORMACJE

– Kursant ma dostęp do platformy przez 24h/dobę
– Kursant ma prawo do korzystania z materiałów szkoleniowych poprzez otwieranie ich w przeglądarce internetowej lub poprzez skopiowanie ich na swój komputer z zastrzeżeniem, iż może użytkować je jedynie dla własnych potrzeb zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych- Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.
– Kursant ma prawo komunikowania się z administratorem platformy w sprawach związanych z działaniem platformy.
– Jeżeli sprzęt kursanta nie obsługuje poprawnie platformy e-learningowej i nie wyświetla materiałów szkoleniowych lub egzaminu kursant powinien niezwłocznie skontaktować się z administratorem poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY na stronie głównej w zakładce ,,KONTAKT” . W takiej sytuacji egzamin i materiały zostaną niezwłocznie wysłane mailowo kursantowi. Kursant będzie miał obowiązek odesłania wypełnionego egzaminu drogą mailową i poczekanie na sprawdzenie egzaminu. Po pozytywnym zdaniu egzaminu kursantowi zostanie przesłany formularz z danymi  do wypełnienia aby mógł otrzymać stosowne dokumenty.
– Wszystkie formularze, które kursanci przesyłają drogą mailową lub poprzez stronę www.rozwojtrening.pl będą usuwane po miesiącu czasu od wysłania dokumentów, podane dane będą tylko i wyłącznie użyte aby wystawić stosowne dokumenty. Do Rejestru wydanych dokumentów prowadzony przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Akademię Rozwoju i Treningu będzie wpisywane tylko imię i nazwisko, data kursu oraz numer który widnieje na wydanych dokumentach.